Команда куреня здобула ІV місце в загальному заліку на "Спартакіаді-2008"

Вітаємо Оксану Криволінську (станиця Івано-Франківськ) з одруженням і бажаємо завжди лишатися окриленою ніжними почуттями. Многая літа молодій парі!

Вітаємо Ніну Григоришену (станиця Кам"янець-Подільський) із вступом до куреня. Хай небо завжди буде погідним, а думка-тільки ясною!

6-7 вересня 2008 відбулася чергова Рада українського Верху куреня. Вітаємо усіх із здобуттям нових ступенів та плідними розмовами при вечірній ватрі.

23-25 травня 2008 Івано-Франківська скеля куреня планує проведення Інтендантського вишколу (здається, першого в історії :-)

Під час ХІ КПЗ в Києві відбулася зустріч Буриверх

Після тривалої перерви до куреня повернулася Оля Юрчишин-одна з відновниць Буриверх в Україні. Вітаємо та радіємо!

ПрОеКт: сценарій вечора "З весною в серці"

ПрОеКт: вчимо Пластовий Закон

СВ по-Буриверши або чого натерпілася станиця Київ :-)

ПрОеКт: ватра, змаг, інструктажі, теренівка від Ані Бабич

Наші КАНДИДАТКИ

ПрОеКт: Книжечка учасника ВППП

ПрОеКт: Зразок таборового меню та перелік харчів на табір

ПрОеКт: Прикрась себе лілейкою!

ПрОеКт: гутірка "У чому краса людини?"

ПрОеКт: сценарій до свята МиколаяПрОеКт

Цей розділ ми задумали спеціально для усіх виховникі новацтва чи юнацтва, а також всіх зацікавлених та охочих зробити пластування своєї станиці різноманітнішим. Це така собі віртуальна збірочка усього найцікавішого та найоригінальнішого, що трапилося нам в пластовій чи "цивільній" літературі, або що видумалося власноруч за час пластування. Ігри, теми до гутірок, майстерки, розповіді, сценарії заходів... Одним словом, всього потрохи.
Маєте бажання долучитися? Не соромтеся і долучайтеся, написавши на chalk_ua@yahoo.com

Навідуйтеся, не пошкодуєте!

Час минає, зима-весна-літо-осінь... І знову спочатку. Незалежно від погоди та пори року ви можете створити в своїй станиці  атмосферу романтики та лірики. Хтозна, може хтось саме в цей вечір відчує легкий подих першого кохання...

Сценарій лірично-романтичного вечора "З весною в серці" для юнацтва та старшопластунів

(проект КВ ст.пл.вірл.Наталі Карабин, )

Пластовий закон... Ваші асоціації? Дороговказ у житті, ідеал, до якого прагнемо і... важко запам'ятати :-) Наступний матеріал містить підбірку притч-розповідей та ігор, присвячених кожній з 14 точок. Для тих, хто наважиться дочитати до кінця, чекає бонус-віршик, вивчивши який ваше юнацтво гарантовано пам'ятатиме всі точки Закону та ще й по порядку! >>>

(проект КВ Каті Яковчук-Бесараб, колишньої Чалишевої )

Ціла низка цікавих речей, які були створені як проекти до здачі 3 проби однієї з наших кандидаток. На всі смаки та пори року:

Теренова гра з детективним сюжетом про Івасика-Телесика

Сценарій ватри, присвячені Олімпійським іграм

Заняття з куховарення

Різдвяна Свічечка

Інтелектуальний змаг

(ст.пл.вірл Аня Бабич, наша кандидатка)

Книжечка учасника ВППП

Річ, очевидно, не бездоганна, але свого часу була корисна на кількох вишколах.

(Катя колись Чалишева, а тепер Яковчук-Бесараб )

Прикрась себе лілейкою!

Пропонуємо вашій увазі першу ідею нашого проекту. Мабуть, ви всі бачили, як багато скаутської атрибутики мають, скажімо, бойскаути Америки. На жаль, пластові табори не завжди можуть виготовити власні футболки або інші таборові строї - і кошти потрібні, і дизайн треба придумати...                           

Якщо ви хоча б раз пробували вишивати хрестиком (а це під силу навіть хлопцям-мій тато колись вишивав :-), спробуйте прикрасити пластовим малюнком одяг, торбинку для мобільного, обкладинку фотоальбому з таборовими знимками. Найкраще використовувати канву, нитки якої можна витягнути після закінчення вишивання. Кольори стандартні - білий, світло-сірий (щоб відтінити малюнок) та жовтий. Схему завантажити тут>>  

(Катя Яковчук-Бесараб )

Гутірка "У чому краса людини" (Оксана Криволінська )

Сценарій до свята Миколая -проект КВ (Оксана Криволінська )

Зразок таборового меню та перелік харчів на табір

Тут можна подивитися на корисні шпаргалки професійного інтенданта, яка декілька років поспіль завідувала харчами на таборах куреня ч.46 ім. Марусі Богуславки в Києві. Файл має дві сторінки-меню та розрахунок харчів. Табір тривав 10 днів (+доїзд та від"їзд) і був ДІВОЧИМ. Враховуйте, що хлопці їдять набагато більше :-) На закічення скажемо, що харчів було рівно стільки, скільки потрібно, нічого не бракувало і не залишалося. А всі учасники та провід були надзвичайно задоволені смачними стравами.

(Аня Жук )


Всіх прав дотримано. ©Пласт НСОУ, курінь УСП - УПС "Буриверхи" в Україні.